NOVINKY

v minulých týdnech vznikl v naší škole krátký dokument, kde můžete nahlédnout, jak u nás probíhá distanční výuka. Děkujeme všem, kteří se natáčení zúčastnili, za vstřícnost. Velké poděkování patří paní kolegyni Alici Karbanové, která stojí za zrodem dokumentu. Zveme Vás na https://youtu.be/8mtfESicZKk

Vánoční výstava žáků bělské pobočky ZUŠ Mladá Boleslav a studentů Gymnázia Dr. Josefa Pekaře je instalována ve výstavním sále Městských kulturních zařízení v Bělé pod Bezdězem. Žáci a studenti ji připravovali během online výuky pod vedením vyučující Jarmily Novákové, dokončena byla na konci adventu 2020. Přes nelehkou dobu vzniklo něco milého a...

Vážení rodiče, milí žáci, od pondělí 4. ledna 2021 není možná osobní přítomnost žáků v budovách základních uměleckých škol. Všichni pedagogové přecházejí na distanční výuku. Děkujeme Vám za pochopení a trpělivost. Přejeme Vám rok 2021 plný naděje a zdraví.

PF 2021

16.12.2020

Přejeme Vám andělské Vánoce a těšíme se na shledanou v novém roce 2021. Pevné zdraví!